המלצות


שיקום וטיפול בפריצת דיסק דרך יוגה
"שמי עופר כרמל, בן 28, סובל מזה 14 שנה מכאבי גב כרוניים בעקבות 4 פריצות דיסק L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1. 

במשך השנים התנסתי עם מגוון טיפולים מערביים (ניתוח דיסק, פיזיותרפיה, הידרותרפיה, כירופרקטיקה) ואלטרנטיביים (דיקור, הקזת דם, כוסות רוח).
את תמי הכרתי דרך בת הזוג שלי שלומדת איתה בברושים ונחשפתי דרכה לתחום הטיפול ביוגה להקלה ומניעה של כאבי גב.
שבועיים לתוך טיפולי היוגה שבתחילה הרגישו לי כמו גרסא של פזיותרפיה (רק עם נשימות עמוקות), הבחנתי במודעות גוברת לאופן הכאבים שאני מרגיש, הבדלה בין סוגיהם, ובמיוחד הדרך שהם מתגברים או מתגמדים לאור תנועות קטנות שבדרך כלל לא הייתי שם לב אליהן.
לאחר מספר שבועות של התמדה בפרקטיקה של תמי הרגשתי שהיציבה שלי משתפרת, שאני סובל פחות מכאבים,  ושאני מודע יותר לנוכחות הכאבים טרם פריצתם.
ההתמדה קריטית במיוחד לקראת עונות המעבר. שמירה על קשר עם תמי מעודדת את המשך האימון שלעיתים נדחק לשולי היום בזכות השגרה המקשה עלינו לשמור ולהגן על גופינו.
ממליץ בחום להתחיל, ולבדוק בעצמכם :-)"


הגעתי לתמי בעקבות המלצה של מישהי שעשתה הכנה ללידה השניה שלה אצל תמי ואמרה שזה שינה לה לגמרי את חווית הלידה. גם לי היתה חווית לידה חיובית מאוד והרבה מזה בזכות תמי. הפגישות איתה היו מאוד נעימות, היא היתה מאוד קשובה ומחזקת, תירגלנו ודיברנו על כל כך הרבה דברים שבהחלט הגעתי מוכנה ללידה הטבעית שרציתי. דברים שתמי אמרה ליוו אותי במחשבות במהלך הצירים והלידה ועזרו לי מאוד. אך יותר מכל עזרו לי הנשימות שתירגלנו שהפכו כל ציר לפחות כואב באופן משמעותי. ההחלטה לעשות את ההכנה ללידה אצל תמי היא ההחלטה הכי טובה ונכונה שעשיתי עבורי, עבור בעלי ועבור הבת הבכורה שלנו.
ממליצה בחום לכל אישה הריונית!
תודה תמי!
טל.א

חייתי עם גוף שלא הכרתי. בזכות הטיפול למדתי להכיר ולהבין איך לרפא ולשחרר כאבים .הטיפול משפר את איכות החיים -מתאים לכל מי שאוהב את עצמו ורוצה להבין איך הגוף בנוי ומה דרוש לו כדי לחוש טוב יותר.
דורית גולדהבר


הגעתי לתמי בעקבות כאב באגן.העבודה בעזרת הנשימה שמכוונת לאזורים השונים עוזרת לתת תמונה שמארגנת את האיבר למקומו הטבעי יותר וזה גורם לתחושה פנימית נינוחה וזורמת,חיה יותר שמאוד ריככה לי את האגן הנוקשה.
שיר.ח

בחיי פגשתי מורים רבים אך תמי היתה שונה מכולם בחמימות באכפתיות והדבר החשוב מכולם בעומק במקצועיות וביכולת להתאים את האימון.!
אגדה צרפתי


תמי מורה מצויינת.
ממליץ בחום להשתתף בשיעורי היוגה שלה.
ניב דור-כהן  


הייתי בטיפולי פוריות למעלה מעשר שנים, ואז הצטרפתי לתרגול אצל תמי בקבוצה לנשים, עם הזמן כולן...אבל ממש כולן נכנסו להריון ורק אני לא.
חשבתי לברוח מהאנרגיה ה"הריונית" הזו אבל הרגשתי שהעבודה בשיעורים מאוד נכונה לי למרות הקושי הרגשי שהתלווה אליה, למזלינשארתי, קבלתי מתמי כלים לתרגול בבית ולחיים בכלל וכעבור כמה חודשים, בגיל 40 נכנסתי להריון !!!!ממשיכה לתרגל אצל תמי ולהנות מכל רגע של מקצועיות, תשומת לב, דיוק, יצירתיות והקשבה.
ליאת כרמלי 


חודשיים + לפני לידתי השלישית התחלתי תהליך חווייתי ומעצים עם תמי כהכנה ללידה מרגשת ושונה מלידותיי הקודמות , עם תמי תרגלנו יוגה נשית בשילוב דמיון מודרך והכנה ללידה טבעית .
כמי שביום יום טרודה מאוד וקריריסטית - התהליך היה מדהים ותרם ללידה מרגשת ו"מתחברת" מאוד לעצמי, לעובר וכיום לבני יואב.
תמי תודה ובתקווה שרבות יהנו מחוויה זו איתך.
שרון עכו
 

בשבילי שיעורי היוגה עם תמי ממשיכים איתי גם לחיי היומיום.
תמי בעדינת שלה מצליחה להטמיע בנו התלמידים כיצד לקחת את היוגה לחיים. השיעורים מאוד מהנים ומשתנים כל הזמן בהתאם למצב הצבירה שלנו . לשמחתי התנסתי גם בטיפול יוגה אישי ודימיון מודרך לאחר הלידה,זה היה אחד הטיפולים הטובים ביותר שעברתי אי פעם.
והמסג' .... מדובר על טיפול ממכר! ראו הוזהרתם :-)
אירית רבינוביץ' למדן
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים