הזמנה לריפוי-קליניקה


 
 


הקליניקה - הזמנה לריפוי
~~~
אם אתם סובלים מכאב, מגבלה, מחלה אוטואימונית או בעיה אורטופדית שפוגעת באיכות חייכם ומאלצת אתכם לחיות עם כאב, אני מזמינה אתכם לבוא לקליניקה וללמוד איך גופכם יכול לרפא את עצמו.
כאשר אנו לומדים להכיר את הכאבים והדפוסים של הגוף, מתגלה עולם שלם שמלמד אותנו על בריאותנו ומהותנו יותר מכל דבר אחר.
כאשר אנו מתרגלים או מטפלים מתוך תשומת לב פנימה וחקירה אנו מסוגלים לשנות הרגלים של שנים ולרפא כאבים.
רובנו לא מודעים להרגלים לא טובים:

לסחוב תיק רק על כתף אחת.
לנשום נשימה חלקית.
לעבוד שעות בישיבה ממושכת.
– הרגלים ודפוסים שגורמים למתחים שונים, להפרת האיזון של עמוד השדרה, ולנזק מצטבר ברצועות ובשרירים.כך נוצרים כאבים ופתולוגיות שפוגעים באיכות החיים שלנו.


וכאשר אנו סובלים מכאב ופונים לבירור רפואי, במקרים רבים לא נמצא שום דבר, או נמצא משהו, אבל אומרים לנו ש"אין מה לעשות".אז אנחנו לומדים לחיות עם הכאב, עם או בלי תרופות, לומדים לתפקד סביבו, להתרגל אליו ולצמצם את חיינו בהתאם.

בטיפול נלמד ש:
אפשר לשנות הרגלים בעצמינו, שלנו בהחלט יש את היכולת לרפא את עצמינו.


בטיפול אני משלבת ידע עמוק מעולם היוגה עם שיקום תנועתי ומניפולציות ידניות (שחרור הדבקויות וחסימות ברקמות עמוקות ש"עוצר" ומפריע לגפינו לנוע בחופשיות).
ע"י אבחון של יציבה, דפוסי תנועה ונשימה, איזון שרירים ורקמות, מתאפשר לי להתאים את הטיפול לגופך ומצבך בצורה עמוקה ומדויקת שתסייע לנו להגיע לריפוי והקלה.
 
העבודה היא עבודה טיפולית, תהליכית, משקמת, וככזו, יש לאפשר לגוף ולי ולך ללמוד את התבניות, להכיר את הדפוסים ואת אופי הכאבים, לאבחן ואז לטפל ולתרגל בהדרגה עפ"י תכנית מדויקת לגופך ולך.
במהלך הטיפול אלמד אותך כיצד לחזק את עצמך ואת גופך, כיצד לתרגל נכון ולרפא את עצמך ללא תלות במטפל או רופא.
נוכל לבחון ביחד איך לאט לאט מתרחש ריפוי ולאחר מכן נבנה ביחד תכנית תרגול שמותאמת למבנה הגוף, לצרכים ולנפש שלך.התרגול הוא תרגול מרפא, מאזן ומצמיח אותו תוכלו ליישם בבית ללא תלות במפגשים עימי.
רוב תהליכי הריפוי נמשכים כ-6-10 מפגשים (תלוי כמובן בגורם הכאב ובאבחנה) שלאחריהם אתם יוצאים עם תכנית תרגול אישית, עם כלים ועם ידע עמוק כיצד להקשיב לגופכם ולרפא אותו בעצמכם.
אם עברתם טיפולים אחרים, אתם בוודאי מכירים את תחושת חוסר האונים שישנה, כאשר אנו שוכבים פאסיביים ומישהו אחר מטפל בגוף שלנו. הטיפול באמצעות יוגה ושיקום תנועתי מחזיר את השליטה והתנועה אליכם, הוא מאפשר לכם ריפוי בקצב הנכון והמדויק לכם., 

ועד שניפגש, מאחלת לכם בריאות שלמה ותנועה קשובה.
תמי.
054-2270640 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים