ספר אורחים

הוסף חתימה
 

קרן ברסקי
(28/08/2016 15:34:00)

אני הגעתי לקורס של תמי מעט סקפטית. כבר התנסתי בעבר בתרגול יוגה עם מורים שונים, ולא הצלחתי להתחבר או להיתפס לזה. בדיעבד ברור לי שלא באמת תרגלתי יוגה. לכל היותר, עשיתי פעילות גופנית. תמי היא הראשונה שהצליחה ללמד אותי מהי יוגה באמת ואיך היא מלווה את המתרגל הרבה מעבר לשיעור.
התרגול בהנחיית תמי איפשר לי לגלות איך הצורה אני מחזיקה את הגוף מדברת עם המצב הרגשי שלי באותו רגע ובכלל, איך הדרך בה אני נושמת מתכתבת עם תחושות שלי לגבי עצמי והעולם, ואיך הרגשות והתחושות השליליים אותם אני חווה מתורגמים לקשיים פיזיים. הקורס לימד אותי כיצד אני יכולה לחולל שינוי תודעתי על ידי מתן קשב לגוף ונשימה נכונה.
תמי, בדרכה העדינה, הכנה וכל כך אמיתית עזרה לי למצוא שקט בים של רעש.
תודה לך תמי!

תמי גיטלמן
(28/08/2016 15:33:00)

תודה רבה על שנה נפלאה, חווייתית ועוצמתית.

חשוב לי לציין שעשיתי יוגה בעבר בכמה שיטות ולא באופן רציף .

להדגיש שהשיעורים שאת מעבירה לנו הרבה יותר משיטה, יש חיבור וסינרגיה של היוגה ליכולות של הגוף והפוך .

במהלך השיעורים מגיעים לתובנות שתנועה משוחררת, נעימה, נכונה ומדויקת יותר נעשית במאמץ מינימלי ואז מרגישים שזה זה....

מסיימים את השיעור עם גוף שמלא בחמצן, אנרגיות טובות, שכל דבר במקום וללא כאב ( גם אם היה)

בכל שיעור העשרת אותנו בנושאים מעניינים ומרתקים מספרים שונים בכל הקשור לגוף ולתנועה.

אז שוב תודה ענקית על ההשקעה, הסבלנות, והאמונה!!! J


Jeannie   (דואר אלקטרוני)
(07/07/2016 19:37:00)

Always rersifheng to hear a rational answer.

Jasemin   (דואר אלקטרוני)
(07/07/2016 19:25:00)

You've really captured all the esentsials in this subject area, haven't you?

ענת דקל
(16/04/2015 11:03:00)

מגיל צעיר אני סובלת מסקוליאוזיס (עקמת), פריצות דיסק, כאבי גב ומגבלות רבות.תרופות, פיזיוטרפיה,דיקור ורפואה אלטרנטיבית לא עזרו להקל על הכאבים לטווח ארוך.סקפטית ולמודת אכזבות הגעתי אליך לקליניקה."נשמתי קצת" והלכתי הביתה בתחושה שאתן לזה סיכוי פעם פעמיים וזהו.מה זה לנשום לבטן ולגב מכווץ? זה יכול לעזור לשנים של סבל?במפגש השלישי התחלתי להרגיש את השינוי. באופן "מוזר" ירדה רמת הכאב, מרחב התנועה התרחב.כיום,חודשיים וחצי אחרי,9 מפגשים אחרי ועבודה קשה שלי בבית הפסקתי לקחת תרופות!בשעת כאב אני פונה למזרון ומתרגלת.אין ספק שחוללת שינוי בחיי, למדת אותי לתת סיכוי גם במקום בו נשברתי כבר.איכות חיי השתפרה באופן משמעותי. ניתנה לי זכות גדולה והכל בזכותך.תודה ענקית.ענת דקל.

איקה
(24/02/2015 12:34:00)

"פעם ראשונה שאני עושה יוגה. בשבילי זו חוויה מאוד מהנה ונעימה. תמיד חששתי מהפן האקרובטי של היוגה, לכן הפתיע הלמידה החזרתית, התנועתיות המתאפשרת ונבנית באופן הדרגתי.תמי כל הזמן חוזרת על החיבור בין הגוף למוח עד שזה נכנס ואז התרגול מופנם לעומק בשבילי. אני אוהבת את מה שתמי נותנת ומאפשרת בתרגול.אני מיישמת את זה ביציבה שלי, באיך שאני הולכת, בנשימה שלי- הבדל אדיר בין מה שהיה לפני.
ההתנהלות שלי בעולם השתנתה.מבחינתי בזכות היוגה ועוד כמה דברים טובים בחיי השתנו לי החיים".

אלון
(16/02/2015 18:46:00)

לתמי, הגעתי אלייך אחרי ריצות ארוכות שעצרו והכאיבו שרירים ומפרקים בצד הימני (מכף הרגל לגב התחתון).
תהליך האבחון אצלך – מפורט, מעמיק, ברור - ברמה שלא חוויתי בעבר. אצל אף מטפל ואורתופד.
הדרכת אותי איך להניע את הגוף נכון בהליכה ובריצה ("החוטים") כדי להימנע מפציעות.
כל הכאבים עברו.
קיבלתי גם סט תרגול לא מוגזם כזה שאני יכול ליישם ביום יום.
סומך עלייך באלף אחוז.
אלון, רמת גן.

שרונה
(21/12/2014 16:14:00)

שנים של ישיבה מרובה מול המחשב ובנהיגה גרמו לי לכאבי גב תחתון עזים וכאבים בברך(קרע במיניסקוס, פריצות דיסק).הכאב הגביל אותי בפעילויות היום יומיות הפשוטות ביותר.הפחד מהכאב הגביל אותי בתנועה.
פניתי לרופאים רבים, ניסיתי טיפולים שונים כמו דיקור סיני, שיאצו, משככי כאבים, משחות ופיזיותרפיה. שום דבר לא עזר לאורך זמן.
כשהרופאים אמרו לי "לכולם יש את זה אז את צריכה ללמוד לחיות עם זה " הבנתי שאני תקועה במבוי סתום.קיבלתי המלצה על תמי מהפיזיוטרפיסטית שלי ולמרות חוסר האמונה שלי ביכולת שלי לתרגל יוגה, התקשרתי לתמי.
לאחר מספר פגישות אישיות עם תמי, הכאבים פחתו והבנתי שזה לא סתם ושעומדת מולי מורה קשובה ומבינה ושיש הגיון רב בכל מה שקשור לעבודה עם נשימה , הרפיה, חיזוק והגדלת טווח התנועה. התובנה העיקרית שהיתה לי תוך כדי התהליך הייתה שיש לי יכולת להשפיע על התנועות האוטומטיות שלי שגרמו לכאב ולשנות אותם.
בחרתי להמשיך לתרגל אצל תמי יוגה לאחר שסדרת הטיפולים הסתיימה ( 6 טיפולים ) כך שהשיפור ממשיך וחזרתי בהדרגה לתפקוד כמעט רגיל, ללא פחד וללא כאבים ועם הקשבה ומודעות יומיומית לתנועה נכונה ומרפאה..

גליה
(07/09/2014 10:38:00)

במשך שנים ארוכות רקדתי בלט.
בבלט תמיד מחפשים נקודה מדויקת שבה הרקדנית נראית טוב. מושלם אפילו. היד צריכה להיות בגובה ה״נכון״... אפילו האצבעות צריכות להיות בכיוון ה״נכון״...
לא פלא שלקח לי המון זמן להתרגל ליוגה שבה התנוחה הנכונה היא זו שמתאימה *לי* ולגוף *שלי*.
היום תרגול יוגה משתלב באופן מושלם עם תפיסת העולם שלי. עם מי ש*אני*, עם איפה ש*אני* רוצה להיות והיא יוצרת עבורי חיבור קסום בין גוף ותודעה.
תמי המורה שלנו, היא הקוסמת שיוצרת עבורי את הקסם הזה.
(והיא גם קוסמת לכל מי שיש לו בעיות אורתופדיות בזכות התמחותה ביוגה שיקומית...).
תודה תמי ואיזה מזל שנפגשנו....

אורנה
(28/03/2014 15:56:00)

הי תמי'לה,רק שתדעי שהשיעור שלך הרבה יותר מפיזי, כל היום אני מנסה להרפות(ממחשבות של השתוקקות) ולהטמע בקרקע(ברגע הנוכחי וגם לא להלחם בבעיות, רק לשחרר ולראות מה קורה..תודה.

יש 3 עמודים
 1  2 3    לעמוד הבא   
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים