המלצות

הקורס נתן לי הבנות מעמיקות מאוד פרקטיות. קיבלתי זוויות חדשות וגיליתי עולם מדהים של יוגה מזווית אחרת, את הקרביים של היוגה, את האמת ולא את החיצוניות.

"הקורס הקנה לי ידע רב מאוד ומשמעותי מאוד!ההוראה והשיתוף בתהליכי ההוראה היו מעניינים מאוד.למרות שלכאורה כמורה לפילאטיס ולפנדקרייז היה לי הרבה ידע, הקורס לימד אותי לחבר בין כל חלקיקי הידע שצברתי עם השנים, וכך אפשר לי ליישם ולתרגם את הידע והניסיון לתהליכי ריפוי עוצמתיים לי ולמטופלי.
הקורס נתן לי הבנות מעמיקות מאוד פרקטיות. קיבלתי זוויות חדשות וגיליתי עולם מדהים של יוגה מזווית אחרת, את הקרביים של היוגה, את האמת ולא את החיצוניות.

פתאום הרגשתי שיש לי כלי נוסף לתת למטופלים, הבנות מעמיקות יותר שאפשרו למטופלים לטעמי לקפוץ מדרגה.
עם תמי למדתי לעבוד עם מטופלים דרך הכרות וחקירה של הכאב.
גישתי לכאב השתנתה:עכשיו אני אומרת יש כאב, יופי!יש פה הזדמנות ללמוד ולחקור ביחד עם המטופל את הדרך לריפוי.להבין איך התכווננויות קטנות משנות את תחושת הכאב באופן מיידי.החקירה של איפה אין כאב והחזרה על התנועה בצורה קצת שונה מגלה פתאום למטופל שהוא יכול לחיות ללא כאב- המוח ללומד לנוע מתוך בטחון, וידיעה חדשה של גוף בריא.
תודה רבה! ונתראה גם שנה הבאה!".

פיסגה

מטפלת ומורה לפילאטיס ופלנדקרייז

כמורה לרפלקסולוגיה-ראיתי איפה נשחקתי קצת ואת היוות לי מודל טוב למיקצועיות ואיכפתיות בלי להתערב לתלמידים יותר מידי.הלוואי שכל המרצים יהיו כאלה..

"החוויה האישית שלי מהקורס היתה קודם כל התלהבות מדרך ההוראה והקשב המדהים של תמי המרצה.שילוב וקצב נכונים בין החומר העיוני והתירגול המעשי. ההוראה הייתה מדהימה, מעניינת ומאוד איכפתית.
תשומת לב אישית של תמי לכל אחד מאיתנו,תוך כדי עידוד וללא הבעת ביקורת לשניה אחת במידה ויש מי שלא עשה תירגולים בבית, הכלה ורצון אמיתיים של לסייע לכל אחד בקושי האישי / פיזי מבלי לחדור לפרטיות.

כמעסה,ההתייחסות לשרירים ולרקמות מנקודת מבטך תרמה לי להבנה נוספת והוספת כלים לטיפולים.
כמורה לרפלקסולוגיה-ראיתי איפה נשחקתי קצת ואת היוות לי מודל טוב למיקצועיות ואיכפתיות בלי להתערב לתלמידים יותר מידי.הלוואי שכל המרצים יהיו כאלה..
חויתי את היוגה מזוית שונה שאין בה לחץ,מאמץ לא בריא של הישגיות,ראיתי בסוף השנה כיצד הגוף שלי יכול לעשות תרגילים שבתחילת הקורס היו בילתי אפשריים.
תודה ענקית לתמי".

צביקה רייזנשטט

מרצה בכיר לרפלקסולוגיה

במהלך התרגול תמי ממחישה, מאפשרת ומכוונת לגלות באופן חי חיבורים בין הרגשי לפיזי, ובין השרירים והרקמות ליציבה ולתנועה

אני רוצה להמליץ בחם על שיעוריה של תמי.

האופן בו מועברים השיעורים מבטא רצינות, מחויבות, סקרנות וכבוד לגוף-נפש האנושי. גישתה של תמי מעודדת הקשבה שקטה וממוקדת תוך חיבור מתמיד לגוף הפנימי. במהלך התרגול תמי ממחישה, מאפשרת ומכוונת לגלות באופן חי חיבורים בין הרגשי לפיזי, ובין השרירים והרקמות ליציבה ולתנועה. המונחים והשפה בהם משתמשת תמי, מבטאים גם הם איכויות תנועתיות ונפשיות ומעשירים את החשיבה והיחס לגוף. מבחינתי, שיעורים אלה מגמישים, מחזקים ומרחיבים את הקשר עם הגופנפש שלי לצד תרומתם הברורה עבורי כאשת מקצוע ועונים עבורי הן על צורך אישי והן על צורך מקצועי".

אביגיל חיות- מטפלת בתנועה

עובדת סוציאלית ותרפיסטית בתנועה

תמי היא הראשונה שהצליחה ללמד אותי מהי יוגה באמת ואיך היא מלווה את המתרגל הרבה מעבר לשיעור.

"הגעתי לקורס של תמי מעט סקפטית. כבר התנסתי בעבר בתרגול יוגה עם מורים שונים, ולא הצלחתי להתחבר או להיתפס לזה. בדיעבד ברור לי שלא באמת תרגלתי יוגה. לכל היותר, עשיתי פעילות גופנית. תמי היא הראשונה שהצליחה ללמד אותי מהי יוגה באמת ואיך היא מלווה את המתרגל הרבה מעבר לשיעור.

תמי התייחסה במלוא הרצינות והקשב לכל אינפוט מכל תלמיד. אבל מעבר לזה, היא ראתה וחשה כל תהליך שעבר על כל אחד המתלמידים, אפילו לפני שהוא הספיק לזהות אותו.

התרגול בהנחיית תמי איפשר לי לגלות איך הצורה אני מחזיקה את הגוף מדברת עם המצב הרגשי שלי באותו רגע ובכלל, איך הדרך בה אני נושמת מתכתבת עם תחושות שלי לגבי עצמי והעולם, ואיך הרגשות והתחושות השליליים אותם אני חווה מתורגמים לקשיים פיזיים. הקורס לימד אותי כיצד אני יכולה לחולל שינוי תודעתי על ידי מתן קשב לגוף ונשימה נכונה.

תמי, בדרכה העדינה, הכנה וכל כך אמיתית עזרה לי למצוא שקט בים של רעש".

תודה לך תמי!"

קרן ברסקי- פסיכולוגית רפואית